vidaXL Covor, multicolor, 100x300 cm, bumbac

vidaXL Covor, multicolor, 100x300 cm, bumbac

4.22/5 (32)

Acest covor multifuncțional va fi un element atrăgător în spațiul dvs. și poate fi utilizat pe o scară largă în interiorul casei dvs. Este o alegere perfectă pentru decorarea camerei dumneavoastră, protejând în același timp podelele. Fabricat 100% din bumbac, acest covor de podea este moale și confortabil de mers desculț. Nu vă faceți griji că se murdărește, acest covor de interior se poate spăla la mașină, recomandat la 30°C în ciclul „Delicate”. Acest covor este reversibil, ceea ce înseamnă că poate fi folosit pe ambele părți. În plus, poate servi și ca păturică, în timpul unui pui de somn. Notă: Covorul poate prezenta cute temporare în timpul ambalării și transportului. Aceste cute de suprafață nu sunt imperfecțiuni sau deteriorări și se vor retrage treptat. Culoare: Multicolor Material: 100% bumbac Dimensiuni: 100 x 300 cm (l x L) Greutate totală: 1100 g/m² Se spală la mașina de spălat Potrivit pentru utilizare în interior Utilizabil pe ambele părți (opțional) Asamblare necesară: Nu

  • Categorie: Covoare
  • Brand: Vidaxl
  • Dimensiune: 100x300
  • Material: bumbac
  • Reversibil: da
  • Materiale: eco
  • Combinatie culori: colorat
  • Confortabil: da

Produse similare

Covor rotund Moretti Multicolor 160x160 cm, Flair Rugs Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor rotund Moretti Multicolor 160x160 cm, Flair Rugs

25% 320 LEI
103
240 LEI info
Covor traversă Sherborne Roșu 60X230 cm, Flair Rugs Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor traversă Sherborne Roșu 60X230 cm, Flair Rugs

25% 320 LEI
124
240 LEI info
Covor tip traversă verde mentă 80x240 cm Orient Reni – Hanse Home
4.14/5

398
240 LEI info
Covor, Soft Plush, 150x230 cm, Gri inchis Reducere 41 LEI
4.29/5

Covor, Soft Plush, 150x230 cm, Gri inchis

15% 281 LEI
169
240 LEI info
Covor, Soft Plush, 150x230 cm, Gri deschis Reducere 41 LEI
4.29/5

Covor, Soft Plush, 150x230 cm, Gri deschis

15% 281 LEI
208
240 LEI info
Covor, Soft Plush, 150x230 cm, Alb Reducere 41 LEI
4.29/5

Covor, Soft Plush, 150x230 cm, Alb

15% 281 LEI
167
240 LEI info
4.39/5

Covor traversă Sherborne Roșu 60X230 cm, Flair Rugs

25% 320 LEI
179
240 LEI info
Covor traversă Sherborne Bej 60X230 cm, Flair Rugs Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor traversă Sherborne Bej 60X230 cm, Flair Rugs

25% 320 LEI
252
240 LEI info
Covor Gala Gri Deschis Deschis 120x170 Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Gala Gri Deschis Deschis 120x170

25% 320 LEI
124
240 LEI info
Covor Fiesta Negru V1 140x200 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Fiesta Negru V1 140x200 cm

25% 320 LEI
186
240 LEI info
Covor Tango Gri 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Tango Gri 120x170 cm

25% 320 LEI
183
240 LEI info
Covor gri deschis 160x240 cm Fancy – Hanse Home
4.14/5

Covor gri deschis 160x240 cm Fancy – Hanse Home

181
240 LEI info
Covor Fiesta Rosu V2 140x200 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Fiesta Rosu V2 140x200 cm

25% 320 LEI
185
240 LEI info
Covor traversă Sherborne Verde 60X230 cm, Flair Rugs Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor traversă Sherborne Verde 60X230 cm, Flair Rugs

25% 320 LEI
233
240 LEI info
Covor Fiesta Negru V3 140x200 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Fiesta Negru V3 140x200 cm

25% 320 LEI
230
240 LEI info
Covor Salsa Gri 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Salsa Gri 120x170 cm

25% 320 LEI
207
240 LEI info
4.39/5

Covor traversă Sherborne Roșu 60X230 cm, Flair Rugs

25% 320 LEI
128
240 LEI info
Covor tip traversă lavabil 80x200 cm Magnolia – Vitaus
3.91/5

Covor tip traversă lavabil 80x200 cm Magnolia – Vitaus

7
240 LEI info
Covor Cosmos Mint/Gri/Crem 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Cosmos Mint/Gri/Crem 80X150 cm, Flair Rugs

25% 320 LEI
110
240 LEI info
Covor Sydney Alb 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Sydney Alb 120x170 cm

25% 320 LEI
217
240 LEI info
Covor tip traversă crem lavabil 80x200 cm Simpio – Vitaus
3.91/5

Covor tip traversă crem lavabil 80x200 cm Simpio – Vitaus

7
240 LEI info
Covor Sydney AQUA 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Sydney AQUA 120x170 cm

25% 320 LEI
133
240 LEI info
Covor tip traversă gri lavabil 80x200 cm Mano – Vitaus
3.91/5

Covor tip traversă gri lavabil 80x200 cm Mano – Vitaus

7
240 LEI info
Covor maro/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
4.14/5

Covor maro/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home

232
240 LEI info
Covor Sydney Negru 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Sydney Negru 120x170 cm

25% 320 LEI
238
240 LEI info
Covor tip traversă lavabil 80x200 cm Tierra – Vitaus
3.91/5

Covor tip traversă lavabil 80x200 cm Tierra – Vitaus

8
240 LEI info
Covor Sydney Natur 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Sydney Natur 120x170 cm

25% 320 LEI
136
240 LEI info
Covor tip traversă alb-negru lavabil 80x200 cm Rimio – Vitaus
3.91/5

8
240 LEI info
Covor Sydney Gold 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Sydney Gold 120x170 cm

25% 320 LEI
156
240 LEI info
Covor Universal Kasbah Gris, 133 x 190 cm, gri
4.14/5

Covor Universal Kasbah Gris, 133 x 190 cm, gri

206
240 LEI info
Covor Gala Bej 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Gala Bej 120x170 cm

25% 320 LEI
171
240 LEI info
Covor Fiesta Negru V2 140x200 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Fiesta Negru V2 140x200 cm

25% 320 LEI
180
240 LEI info
4.35/5

Covor Cosmos Mint/Gri/Crem 80X150 cm, Flair Rugs

25% 320 LEI
82
240 LEI info
Covor Gala Gri 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Gala Gri 120x170 cm

25% 320 LEI
194
240 LEI info
Covor Sydney Alb 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Sydney Alb 120x170 cm

25% 320 LEI
201
240 LEI info
Covor gri 80x150 cm – Mila Home
4.14/5

Covor gri 80x150 cm – Mila Home

216
240 LEI info
Covor Gala Gri Deschis Deschis 120x170 Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Gala Gri Deschis Deschis 120x170

25% 320 LEI
186
240 LEI info
4.24/5

Covor traversă Sherborne Verde 60X230 cm, Flair Rugs

25% 320 LEI
38
240 LEI info
Covor Gala Taupe 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Gala Taupe 120x170 cm

25% 320 LEI
164
240 LEI info
Covor Salsa Antracit 120x170 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor Salsa Antracit 120x170 cm

25% 320 LEI
175
240 LEI info
Covor My Oslo Taupe 80x150 cm Reducere 80 LEI
4.39/5

Covor My Oslo Taupe 80x150 cm

25% 321 LEI
99
241 LEI info
Covor Plus Negru V1 80x300 cm Reducere 101 LEI
4.44/5

Covor Plus Negru V1 80x300 cm

30% 340 LEI
115
239 LEI info
Covor Jute Boucle Natural 60X150 cm, Flair Rugs Reducere 80 LEI
4.38/5

Covor Jute Boucle Natural 60X150 cm, Flair Rugs

25% 321 LEI
98
241 LEI info
Covor Hera Crem 120x120 cm Reducere 79 LEI
4.39/5

Covor Hera Crem 120x120 cm

25% 318 LEI
202
239 LEI info
Covor Plus Gri V2 80x300 cm Reducere 101 LEI
4.44/5

Covor Plus Gri V2 80x300 cm

30% 340 LEI
102
239 LEI info
Covor Tango Gri 120x120 cm Reducere 79 LEI
4.39/5

Covor Tango Gri 120x120 cm

25% 318 LEI
183
239 LEI info
Covor Relax V1 Verde 140 x 200cm Reducere 101 LEI
4.44/5

Covor Relax V1 Verde 140 x 200cm

30% 340 LEI
125
239 LEI info
Covor roz lavabil 120x180 cm Red Zebra – Vitaus
4.14/5

Covor roz lavabil 120x180 cm Red Zebra – Vitaus

97
239 LEI info