vidaXL Covor lavabil, gri, 160x230 cm, antiderapant

vidaXL Covor lavabil, gri, 160x230 cm, antiderapant

4.33/5 (71)

Creați o atmosferă caldă în casa dvs. cu acest covor distinctiv! Este alegerea perfectă pentru decorarea camerei dumneavoastră, protejând în același timp podelele. Acest covoraș pentru podea este fabricat din catifea moale la atingere, dar durabilă și cu întreținere redusă. În plus, acest covor poate fi fixat ferm pe sol cu suportul anti-derapant, pentru a vă proteja de alunecare. Datorită designului care captează zgomotul, va păstra și liniștea. Covorul este lavabil la mașină, astfel încât să îl puteți curăța și întreține cu ușurință. Notă importantă: Covorul este rulat în ambalaj, pentru a fi ușor de transportat. Vă rugăm să acordați timp produsului pentru a deveni perfect drept și plat. Culoare: Gri Material: Poliester 100% Suprafață: Catifea moale imprimată digital Dimensiune: 160 x 230 cm (L x l) Greutate totală: 1000 gr/m² Înălțime fir: 4 mm Spate anti-alunecare din PVC Lavabil la mașina de spălat la 30 de grade Uscător: Nu este potrivit Antibacterian Captează zgomotul

  • Categorie: Covoare
  • Brand: Vidaxl
  • Dimensiune: 160x230
  • Material: poliester
  • Tip tesatura: lavabila
  • Antiderapare: da
  • Aderenta la suprafete: anti-alunecare

Produse similare

Covor tip traversă roșu 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
4.13/5

Covor tip traversă roșu 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets

169
226 LEI info
Covor roz/crem lavabil 100x140 cm New Carpets – Oyo home
4.13/5

Covor roz/crem lavabil 100x140 cm New Carpets – Oyo home

284
226 LEI info
Covor galben lavabil 100x140 cm New Carpets – Oyo home
4.13/5

Covor galben lavabil 100x140 cm New Carpets – Oyo home

280
226 LEI info
Covor Hanse Home Pure, 80x200 cm, bej
4.15/5

Covor Hanse Home Pure, 80x200 cm, bej

272
226 LEI info
Covor tip traversă gri deschis 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
4.15/5

178
226 LEI info
Covor rotund alb-roz lavabil adecvat și pentru aspiratoare robot ø 100 cm Comfort – Mila Home
4.15/5

279
226 LEI info
Covor Mira 24028, 120x170 cm, 1520 gr/mp Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Mira 24028, 120x170 cm, 1520 gr/mp

25% 301 LEI
126
226 LEI info
Covor gri închis 120x170 cm Life – Ayyildiz Carpets
4.15/5

Covor gri închis 120x170 cm Life – Ayyildiz Carpets

135
226 LEI info
Covor Play Gri V5 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Gri V5 120x170 cm

25% 300 LEI
200
225 LEI info
Covor Play Albastru V1 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Albastru V1 120x170 cm

25% 300 LEI
198
225 LEI info
Covor Play Gri V6 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Gri V6 120x170 cm

25% 300 LEI
218
225 LEI info
Covor Play Bleumarin 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Bleumarin 120x170 cm

25% 300 LEI
180
225 LEI info
Covor Weave Outdoor CHARCOAL 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Weave Outdoor CHARCOAL 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
130
225 LEI info
Covor Play Verde V2 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Verde V2 120x170 cm

25% 300 LEI
195
225 LEI info
Covor tip traversă negru-alb 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
4.13/5

208
225 LEI info
Covor Weave Outdoor Natural 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Weave Outdoor Natural 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
123
225 LEI info
Covor rotund lavabil adecvat și pentru aspiratoare robot ø 100 cm Comfort – Mila Home
4.15/5

217
225 LEI info
Covor Feather Soft Gri 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Feather Soft Gri 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
152
225 LEI info
Covor Play Albastru V2 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Albastru V2 120x170 cm

25% 300 LEI
165
225 LEI info
Covor roz deschis 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets
4.13/5

Covor roz deschis 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets

145
225 LEI info
Covor Play Verde V1 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Verde V1 120x170 cm

25% 300 LEI
171
225 LEI info
Covor, As 01, 120x180 cm, Multicolor
4.15/5

Covor, As 01, 120x180 cm, Multicolor

208
227 LEI info
Covor gri lavabil 180x120 cm - Vitaus
4.15/5

Covor gri lavabil 180x120 cm - Vitaus

214
225 LEI info
Covor Feather Soft Bleumarin 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Feather Soft Bleumarin 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
133
225 LEI info
Covor lavabil 180x120 cm - Vitaus
4.15/5

Covor lavabil 180x120 cm - Vitaus

186
225 LEI info
Covor tip traversă albastru lavabil 60x230 cm Blue Meadow – Mila Home
4.15/5

167
227 LEI info
4.40/5

Covor Weave Outdoor Natural 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
224
225 LEI info
4.40/5

Covor Weave Outdoor CHARCOAL 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
208
225 LEI info
Covor Play Gri V3 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Gri V3 120x170 cm

25% 300 LEI
118
225 LEI info
Covor gri 120x170 cm Ata – Ayyildiz Carpets
4.15/5

Covor gri 120x170 cm Ata – Ayyildiz Carpets

156
225 LEI info
Covor maro/crem lavabil 120x180 cm – Vitaus
4.15/5

Covor maro/crem lavabil 120x180 cm – Vitaus

225
227 LEI info
4.40/5

Covor Feather Soft Gri 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
121
225 LEI info
Covor Feather Soft CHARCOAL 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Feather Soft CHARCOAL 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
98
225 LEI info
Covor Play Gri V2 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Gri V2 120x170 cm

25% 300 LEI
190
225 LEI info
4.40/5

Covor Feather Soft Bleumarin 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
142
225 LEI info
Covor albastru 80x150 cm – Mila Home
4.15/5

Covor albastru 80x150 cm – Mila Home

287
225 LEI info
Covor bej 120x170 cm Pompei 1611 – Ayyildiz Carpets
4.15/5

Covor bej 120x170 cm Pompei 1611 – Ayyildiz Carpets

114
225 LEI info
Covor roz deschis lavabil 140x200 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
4.15/5

112
227 LEI info
Covor 80x150 cm – Mila Home
4.15/5

Covor 80x150 cm – Mila Home

203
225 LEI info
Covor burgundy 120x170 cm Ata – Ayyildiz Carpets
4.15/5

Covor burgundy 120x170 cm Ata – Ayyildiz Carpets

128
227 LEI info
Covor gri 150x80 cm Muse - Asiatic Carpets
4.13/5

Covor gri 150x80 cm Muse - Asiatic Carpets

173
225 LEI info
Covor Modern, Natura, 1916-19, 80x200 cm, 1300 g/m2 Reducere 69 LEI
4.39/5

Covor Modern, Natura, 1916-19, 80x200 cm, 1300 g/m2

24% 296 LEI
155
227 LEI info
Covor Sheen Rug Gri Închis 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Sheen Rug Gri Închis 80X150 cm, Flair Rugs

25% 300 LEI
115
225 LEI info
Covor pentru bucatarie, Natura 950-91, 80x150 cm, 1500 gr/mp Reducere 69 LEI
4.39/5

Covor pentru bucatarie, Natura 950-91, 80x150 cm, 1500 gr/mp

24% 296 LEI
161
227 LEI info
Covor alb/bej lavabil 180x120 cm - Vitaus
4.15/5

Covor alb/bej lavabil 180x120 cm - Vitaus

211
227 LEI info
Covor Universal Kasbah Ethnic, 133 x 190 cm
4.14/5

Covor Universal Kasbah Ethnic, 133 x 190 cm

258
225 LEI info
Covor Play Bleumarin 120x170 cm Reducere 75 LEI
4.40/5

Covor Play Bleumarin 120x170 cm

25% 300 LEI
207
225 LEI info
Covor gri închis 120x170 cm Ata – Ayyildiz Carpets
4.15/5

Covor gri închis 120x170 cm Ata – Ayyildiz Carpets

147
225 LEI info