vidaXL Covor lavabil, bej deschis, 80x300 cm, antiderapant

vidaXL Covor lavabil, bej deschis, 80x300 cm, antiderapant

4.34/5 (73)

Creați o atmosferă caldă în casa dvs. cu acest covor distinctiv! Este alegerea perfectă pentru decorarea camerei dumneavoastră, protejând în același timp podelele. Acest covoraș este fabricat din catifea, moale la atingere, dar durabilă, cu întreținere redusă. Covorul are modele atractive, ceea ce îl face să atragă privirile în orice cameră. În plus, acest covor poate fi fixat ferm pe sol cu suportul antiderapant pentru a vă proteja de alunecare. Datorită designului care amortizează zgomotul, vă creează o stare de liniște. Covorul este lavabil la mașină, astfel încât să îl puteți curăța și întreține cu ușurință. Notă importantă: Covorul este rulat în ambalaj, pentru a fi ușor de transportat. Vă rugăm să acordați timp produsului pentru a deveni perfect drept și plat. Culoare: Bej deschis Material: Poliester 100% Suprafață: Catifea moale imprimată digital Dimensiuni: 80 x 300 cm (L x l) Greutate totală: 1000 gr/m² Înălțime fir: 4 mm Spate anti-alunecare din PVC Lavabil la mașina de spălat la 30 de grade Uscător: Nu este potrivit Antibacterian Captează zgomotul

  • Categorie: Covoare
  • Brand: Vidaxl
  • Dimensiune: 80x300
  • Material: poliester
  • Tip tesatura: lavabila
  • Antiderapare: da
  • Aderenta la suprafete: anti-alunecare

Produse similare

Covor Mellow Soft Gri 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 64 LEI
4.41/5

Covor Mellow Soft Gri 80X150 cm, Flair Rugs

25% 256 LEI
189
192 LEI info
Covor crem/maro deschis lavabil tip traversă 200x80 cm - Vitaus
4.16/5

261
192 LEI info
Blană artificială Tiseco Home Studio Sheepskin, 60 x 90 cm, verde
4.16/5

261
192 LEI info
Covor lavabil tip traversă 200x80 cm - Vitaus
4.16/5

Covor lavabil tip traversă 200x80 cm - Vitaus

246
192 LEI info
Covor Mellow Soft Gri 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 64 LEI
4.41/5

Covor Mellow Soft Gri 80X150 cm, Flair Rugs

25% 256 LEI
145
192 LEI info
Covor Universal Shiraz Abstract, 80 x 150 cm
4.16/5

Covor Universal Shiraz Abstract, 80 x 150 cm

464
192 LEI info
Covor, Czy 03, 80x150 cm, Gri / Bej
4.17/5

Covor, Czy 03, 80x150 cm, Gri / Bej

197
192 LEI info
Covor Mellow Soft Maro 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 64 LEI
4.41/5

Covor Mellow Soft Maro 80X150 cm, Flair Rugs

25% 256 LEI
114
192 LEI info
Covor Mellow Soft Gri 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 64 LEI
4.41/5

Covor Mellow Soft Gri 80X150 cm, Flair Rugs

25% 256 LEI
142
192 LEI info
Covor Mellow Soft Verde 80X150 cm, Flair Rugs Reducere 64 LEI
4.41/5

Covor Mellow Soft Verde 80X150 cm, Flair Rugs

25% 256 LEI
120
192 LEI info
Covor tip traversă grej 80x200 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
4.16/5

177
192 LEI info
Covor maro/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
4.16/5

Covor maro/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home

258
192 LEI info
Covor, Daisy Plush, 150x150 cm, Alb
4.16/5

Covor, Daisy Plush, 150x150 cm, Alb

194
192 LEI info
Covor albastru 80x150 cm Simp – FD
4.16/5

Covor albastru 80x150 cm Simp – FD

155
192 LEI info
Covor Catwalk Lila 120x120 cm Reducere 64 LEI
4.41/5

Covor Catwalk Lila 120x120 cm

25% 256 LEI
211
192 LEI info
Blană artificială Tiseco Home Studio Sheepskin, 60 x 90 cm, maro
4.16/5

170
192 LEI info
Covor tip traversă bej 80x200 cm Handloom – Hanse Home
4.16/5

Covor tip traversă bej 80x200 cm Handloom – Hanse Home

187
192 LEI info
Covor Moretti Multicolor 120x170 cm, Flair Rugs Reducere 64 LEI
4.40/5

Covor Moretti Multicolor 120x170 cm, Flair Rugs

26% 255 LEI
90
191 LEI info
Covor Anti Slip Crem 140X230 cm, Flair Rugs Reducere 64 LEI
4.35/5

Covor Anti Slip Crem 140X230 cm, Flair Rugs

25% 257 LEI
76
193 LEI info
Covor Dream Crem V1 80x80 cm Reducere 64 LEI
4.43/5

Covor Dream Crem V1 80x80 cm

26% 255 LEI
187
191 LEI info
Covor tip traversă albastru deschis/maro deschis lavabil 80x200 cm Sandstorm – Vitaus
4.16/5

254
193 LEI info
Covor verde 120x170 cm Band – Hanse Home
4.16/5

Covor verde 120x170 cm Band – Hanse Home

619
193 LEI info
Covor tip traversă lavabil 200x80 cm - Vitaus
4.17/5

Covor tip traversă lavabil 200x80 cm - Vitaus

163
191 LEI info
Covor roz deschis rotund ø 133 cm Fancy – Hanse Home
4.17/5

Covor roz deschis rotund ø 133 cm Fancy – Hanse Home

119
191 LEI info
Covor maro închis rotund ø 120 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
4.17/5

Covor maro închis rotund ø 120 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets

151
191 LEI info
Covor Dream Crem V1 80x80 cm Reducere 64 LEI
4.43/5

Covor Dream Crem V1 80x80 cm