vidaXL Covor, bej, 160x230 cm, bumbac

vidaXL Covor, bej, 160x230 cm, bumbac

4.33/5 (76)

Acest covor multifuncțional va fi un element atrăgător în spațiul dvs. și poate fi utilizat pe o scară largă în interiorul casei dvs. Este o alegere perfectă pentru decorarea camerei dumneavoastră, protejând în același timp podelele. Fabricat 100% din bumbac, acest covor de podea este moale și confortabil de mers desculț. Nu vă faceți griji că se murdărește, acest covor de interior se poate spăla la mașină, recomandat la 30°C în ciclul „Delicate”. Acest covor este reversibil, ceea ce înseamnă că poate fi folosit pe ambele părți. În plus, poate servi și ca păturică, în timpul unui pui de somn. Notă: Covorul poate prezenta cute temporare în timpul ambalării și transportului. Aceste cute de suprafață nu sunt imperfecțiuni sau deteriorări și se vor retrage treptat. Culoare: Bej Material: 100% bumbac Dimensiune: 160 x 230 cm (l x î) Greutate totală: 1100 g/m² Se spală la mașina de spălat Potrivit pentru utilizare în interior Utilizabil pe ambele părți (opțional) Asamblare necesară: Nu

  • Categorie: Covoare
  • Brand: Vidaxl
  • Dimensiune: 160x230
  • Material: bumbac
  • Reversibil: da
  • Materiale: eco
  • Confortabil: da

Produse similare

Covor crem 80x150 cm Molier – Universal
4.15/5

Covor crem 80x150 cm Molier – Universal

205
235 LEI info
Covor Songmics Gri 170x120 cm Reducere 86 LEI
4.42/5

Covor Songmics Gri 170x120 cm

27% 321 LEI
158
235 LEI info
Covor crem 80x150 cm Snowy – Universal
4.15/5

Covor crem 80x150 cm Snowy – Universal

185
235 LEI info
Covor Gala Gri Deschis Deschis 120x170 Reducere 75 LEI
4.39/5

Covor Gala Gri Deschis Deschis 120x170

25% 310 LEI
98
235 LEI info
Covor Songmics Gri 170x120 cm Reducere 86 LEI
4.42/5

Covor Songmics Gri 170x120 cm

27% 321 LEI
128
235 LEI info
Covor Songmics Cappuccino 170x120 cm Reducere 86 LEI
4.42/5

Covor Songmics Cappuccino 170x120 cm

27% 321 LEI
104
235 LEI info
Covor tip traversă crem lavabil 80x200 cm – Vitaus
4.15/5

Covor tip traversă crem lavabil 80x200 cm – Vitaus

213
235 LEI info
Covor bej lavabil 120x170 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
4.15/5

Covor bej lavabil 120x170 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets

119
235 LEI info
Covor gri/crem lavabil 80x150 cm Simple Lines – Mila Home
4.15/5

Covor gri/crem lavabil 80x150 cm Simple Lines – Mila Home

133
234 LEI info
Covor Universal Moar Hakuna, 120 x 170 cm
4.15/5

Covor Universal Moar Hakuna, 120 x 170 cm

281
234 LEI info
Covor gri-auriu 80x150 cm – Mila Home
4.15/5

Covor gri-auriu 80x150 cm – Mila Home

250
236 LEI info
Covor roșu-portocaliu lavabil 120x180 cm Colors of Joy – Vitaus
4.15/5

118
236 LEI info
Covor crem lavabil 80x150 cm Dot Arch – Mila Home
4.15/5

Covor crem lavabil 80x150 cm Dot Arch – Mila Home

131
234 LEI info
Covor tip traversă gri lavabil 200x80 cm - Vitaus
4.15/5

Covor tip traversă gri lavabil 200x80 cm - Vitaus

195
234 LEI info
Covor My Everest V1 Multicolor 60x110 cm Reducere 78 LEI
4.38/5

Covor My Everest V1 Multicolor 60x110 cm

25% 312 LEI
95
234 LEI info
Covor crem/turcoaz lavabil 80x150 cm Puddle – Mila Home
4.15/5

Covor crem/turcoaz lavabil 80x150 cm Puddle – Mila Home

169
234 LEI info
Covor My Everest V5 Bej 60x110 cm Reducere 78 LEI
4.28/5

Covor My Everest V5 Bej 60x110 cm

25% 312 LEI
53
234 LEI info
Covor My Everest V7 Bej 60x110 cm Reducere 78 LEI
4.35/5

Covor My Everest V7 Bej 60x110 cm

25% 312 LEI
82
234 LEI info
Covor My Everest V8 Terra 60x110 cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor My Everest V8 Terra 60x110 cm

25% 312 LEI
110
234 LEI info
Covor albastru/auriu lavabil 80x150 cm Golden Leaves – Mila Home
4.15/5

134
234 LEI info
Covor My Everest V9 Gri 60x110 cm Reducere 78 LEI
4.39/5

Covor My Everest V9 Gri 60x110 cm

25% 312 LEI
99
234 LEI info
Covor My Everest V10 Multicolor 60x110 cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor My Everest V10 Multicolor 60x110 cm

25% 312 LEI
100
234 LEI info
Covor My Everest V11 Gri 60x110 cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor My Everest V11 Gri 60x110 cm

25% 312 LEI
108
234 LEI info
Covor violet 133x195 cm Fancy – Hanse Home
4.15/5

Covor violet 133x195 cm Fancy – Hanse Home

211
234 LEI info
Covor crem reversibil/țesut manual rotund din iută ø 100 cm Braided – Hanse Home
3.98/5

33
236 LEI info
Covor Sunny V1 Negru 120 x 170cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor Sunny V1 Negru 120 x 170cm

25% 312 LEI
177
234 LEI info
Covor bej lavabil 180x120 cm - Vitaus
4.15/5

Covor bej lavabil 180x120 cm - Vitaus

216
236 LEI info
Covor Sunny V4 Verde 120 x 170cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor Sunny V4 Verde 120 x 170cm

25% 312 LEI
196
234 LEI info
Covor crem 80x150 cm Art – Ayyildiz Carpets
4.15/5

Covor crem 80x150 cm Art – Ayyildiz Carpets

148
234 LEI info
Covor Sunny V8 Bej 120 x 170cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor Sunny V8 Bej 120 x 170cm

25% 312 LEI
175
234 LEI info
Covor gri 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets
4.15/5

Covor gri 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets

142
236 LEI info
Covor rotund lavabil adecvat și pentru aspiratoare robot ø 100 cm Comfort – Mila Home
4.15/5

204
234 LEI info
Covor Sunny V9 Gri 120 x 170cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor Sunny V9 Gri 120 x 170cm

25% 312 LEI
165
234 LEI info
Covor Traversa Lotos 15001, Verde 60x300 cm, 1800 gr/mp Reducere 71 LEI
4.39/5

Covor Traversa Lotos 15001, Verde 60x300 cm, 1800 gr/mp

24% 305 LEI
201
234 LEI info
Covor gri deschis-fildeș 80x150 cm Flora – Universal
4.15/5

Covor gri deschis-fildeș 80x150 cm Flora – Universal

121
234 LEI info
Covor teracotă lavabil 140x200 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
4.12/5

89
234 LEI info
Covor Flair Rugs Cosmos Denim, 80x150 cm
4.15/5

Covor Flair Rugs Cosmos Denim, 80x150 cm

296
234 LEI info
Covor gri deschis 80x150 cm Cocktail Wonderlust – Flair Rugs
4.15/5

207
236 LEI info
Covor Zagora V1 Bej 120 x 170cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor Zagora V1 Bej 120 x 170cm

25% 312 LEI
170
234 LEI info
Covor în culoare naturală reversibil, țesut manual rotund din iută ø 100 cm Jutta Gold – Hanse Home
4.15/5

201
236 LEI info
Covor Zagora V2 Bej 120 x 170cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor Zagora V2 Bej 120 x 170cm

25% 312 LEI
170
234 LEI info
Covor Zagora V3 Bej 120 x 170cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor Zagora V3 Bej 120 x 170cm

25% 312 LEI
168
234 LEI info
Covor pentru bucatarie, Natura 950-91, 100x200 cm, 1500 gr/mp Reducere 71 LEI
4.39/5

Covor pentru bucatarie, Natura 950-91, 100x200 cm, 1500 gr/mp

24% 305 LEI
172
234 LEI info
Covor Sunny V6 Negru 120 x 170cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor Sunny V6 Negru 120 x 170cm

25% 312 LEI
192
234 LEI info
Covor Zagora V3 aramiu 120 x 170cm Reducere 78 LEI
4.40/5

Covor Zagora V3 aramiu 120 x 170cm

25% 312 LEI
130
234 LEI info
Covoras aluminiu AluTileMat  MINI (17mm) CARINA 2D - model Needlefelt Livrare gratuita
4.40/5

Covoras aluminiu AluTileMat MINI (17mm) CARINA 2D - model Needlefelt

221
234 LEI info
Covor albastru/gri 200x80 cm - Vitaus
4.15/5

Covor albastru/gri 200x80 cm - Vitaus

273
234 LEI info
Covor, Mu177, 160x160 cm, Cafeniu Reducere 18 LEI
4.23/5

Covor, Mu177, 160x160 cm, Cafeniu

8% 254 LEI
208
236 LEI info